działka na sprzedaż

AGROTURYSTYKA BOBOWA CHATA znajduje się w południowo-zachodniej części w województwa Warmińsko-Mazurskiego na Pojezierzu Iławsko -Ostródzkim, w pobliżu Iławy ( 5km), Lubawy 15 (km),Ostródy ( 20 km). Usytuowana bezpośrednio nad brzegiem jeziora Iławskiego w maleńkiej warmińskiej wiosce o nazwie Dół, w której czas się dawno temu zatrzymał albo przynajmniej zwolnił swój bieg. Położona wśród dziewiczej przyrody, otoczona ogrodem z niezliczoną ilością kwiatów i prawdziwą ciszą jest oazą spokoju dającą wspaniały odpoczynek zmęczonym zmysłom.

Gościom Bobrowa Chata oferuje:
- 2 pokoje - 2 osobowe ( z TV , szybki Internet , łazienka ( prysznic ,umywalka, WC)
- 4 pokoje - 3 osobowe ( z TV , szybki Internet , łazienka ( prysznic ,umywalka, WC)
- jadalnię
- pomost i plażę z możliwością skorzystania z roweru wodnego oraz łódki
- altanę ogrodową dającą przyjemny cień w upalne dni a wieczorami będącą miejscem miłych spotkań przy kominku.
- zagospodarowane miejsce na ognisko z kuchnią polową gdzie można usmażyć złowioną rybę lub urządzić grill.
- wypoczynek przy dobrej kawie w kawiarence ogrodowej w cieniu parasola lub w ogrodzie na huśtawkach i ławeczkach.
- ekologiczny ogródek warzywny i ziołowy oraz owoce z rosnących na terenie ogrodu drzew i krzewów owocowych ( maliny, porzeczki, agrest, borówki, jesienią jabłka, gruszki, śliwki)

Pojezierze Iławsko-Ostródzkie , to kraina charakteryzująca się niespotykanym pięknem krajobrazu i bogactwem natury, mnogością jezior , rzek , lasów i czystym, zdrowym powietrzem. Coś dla siebie znajdą tutaj żeglarze i kajakarze, amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek, konnych przejażdżek (ośrodek jeździecki Stajnia Mortęgi ), wędkarze i grzybiarze, narciarze ( wyciąg na Górze Dylewskiej w Wygodzie, oraz największy na Mazurach ośrodek narciarski na Kurzej Górze w Kurzętniku koło Nowego Miasta) , a także miłośnicy szant żeglarskich , jazzu, piosenki poetyckiej i kabaretu, pasjonaci historii.